Про компанію

Науково-дослідне виробничо-впроваджувальне приватне підприємство «УКРТЕХМЕД» – спеціалізоване підприємство з розробки хірургічних  атравматичних технологій та виробництва реабілітаційних інструментів і матеріалів (ХАТРІМА): голки атравматичні, матеріали лігатурні, сітчасті ендопротези, гідрогелеві пов'язки, комплекти гінекологічні та урогінекологічні.

Компанія «УКРТЕХМЕД» була створена 1995 року. Ядро компанії складають вчені-практики інститутів Національної академії наук України та фахівці кращих київських підприємств. Їхнім завданням стали  створення хірургічних атравматичних технологій та виробництво реабілітаційних інструментів і матеріалів (ХАТРІМА) відповідно до вимог сучасної медицини.

Мета діяльності підприємства – дослідження, розробка, створення, впровадження та поліпшення традиційних та інноваційних технологій і виробів у медицині.

А також розробка і створення спеціалізованих системних комплексів гарантованого забезпечення гармонії фізичного, психічного і духовного стану і професійної діяльності фахівців медичної сфери (вчених, виробників, лікарів) і пацієнтів.

На даному етапі підприємство налагодило випуск і продаж такої  продукції:

  • голки атравматичні в широкому асортименті – ТМ «Хатрігл»;
  • нитки хірургічні, сітчасті імплантати для відновлювальної хірургії – ТМ «Арма-тура»;
  • набори урологічні  (стресове нетримання сечі у жінок) – ТМ «Укртехмедслінг»;
  • набори урологічні  (хірургічна реконструкція тазового дна при опущенні органів малого таза) – ТМ «Пролапскур»;
  • універсальний системний комплекс – гідрогелеві пов'язки (протиопікові, кровоспинні, а також насичені різними лікувальними засобами) – ТМ «Арма-гель +».

На всі вироби отримані безстрокові Свідоцтва про державну реєстрацію.

Усі технологічні процеси виробництва і вироби компанії «УКРТЕХМЕД» запатентовуються, на вироби оформляються торгові марки, що відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам.

Протягом 20 років продукцією, яку випускає «УКРТЕХМЕД», користуються близько 1000 лікувальних установ України. Так,  починаючи з 2004 року з сітчастих імплантатів  ТМ «Арма-тура» проведено понад 100 000 операцій (герніологія, онкологія) в Україні, Білорусі, Росії.

Компанія  «УКРТЕХМЕД» приділяє значну увагу відстеженню якісних показників та ефективності виробів в операційний, гострий і відновний періоди шляхом проведення моніторингу, анкетування та аналізу статистичних даних клінічних випадків. Це дає змогу оперативно реагувати на потреби медицини, вдосконалювати вже наявні вироби й розробляти нові.

У 2016 році  відбулося об'єднання компаній ТОВ «ХАТРІ», ПП «УКРТЕХМЕД», ТОВ «ТІТЕМ» під загальною назвою «ВІТА-Ю» з метою реалізації авторських проектів і програм у медичній галузі на міжнародному рівні.

У вас є питання? Замовте консультацію!
Наш консультант зв'яжеться з Вами в самий найближчий час!