Корисні статті

Тематичні статті за напрямком діяльності компанії

Гідрогелеві пов'язки - інноваційний метод лікування побутових опіків і ран, які важко загоюються

У структурі загальної захворюваності опіки складають до 10% від загального числа травматичних ушкоджень. В Україні щорічно реєструють близько 50 тис. Випадків опікової травми. У структурі останньої переважають побутові опіки, пов'язані з необережним поводженням з окропом, електронагрівальними приладами, кухонними газовими плитами. У зв'язку з цим зростає роль дієвих і простих у застосуванні засобів для надання допомоги постраждалим в домашніх умовах, і перш за все, спеціальних стерильних атравматичних медичних пов'язок.

gydro gel V310

Унікальні властивості гідрогелю

Значний прогрес в розробці ранових покриттів, який спостерігається в останні 15 років, дозволив не тільки полегшити надання першої медичної допомоги постраждалим з термічними ушкодженнями, а й підвищити ефективність лікування опіків, поліпшити клінічні результати. Багато в чому це пов'язано з впровадженням гидрогелей в медицину і створенням гідрогелевих пов'язок для лікування ран різної етіології. Гідрогелі допомагають підтримувати рану у вологому стані. При цьому вони поглинають надлишок рідини і тим самим підтримують необхідний водний баланс для відновних процесів.

Гідрогелі на службі заради життя

Сучасні гідрогелеві пов'язки мають ряд переваг, що дозволяють вирішувати багато терапевтичних завдання: відведення віддільного від рани, створення оптимальних умов для процесів регенерації, знищення можливої інфекції та прискореного очищення і загоєння рани. Українські вчені розробили унікальні гідрогелеві пов'язки, які поєднують в собі всі переваги зарубіжних аналогів і, крім цього, мають високі характеристики міцності, що дозволяють їх застосовувати на великих поверхнях і з більш тривалим періодом часу без перев'язок.

У вітчизняну гідрогелеву пов'язку вмонтована поліпропіленова хірургічна сітка, яка не впливає на абсорбційні здатності гідрогелю і не зменшує його еластичні властивості. Разом з тим така пов'язка придбала важливі фізико-механічні властивості. На відміну від інших аналогів вона при набуханні від води не руйнується і не деформується, добре прилягає до рани, забезпечуючи її повний захист. Гідрогелеві пов'язки атравматичні: при перев'язках рана не травмується і не кровоточить, що сприяє більш ефективному і швидкому загоєнню. Армовані пов'язки з гідрогелю не вимагають частої заміни, що особливо важливо при великих і глибоких пошкодженнях. Прозорість гідрогелевих пов'язок дозволяє здійснювати моніторинг стану рани і своєчасно проводити ті чи інші медичні маніпуляції.

Вітчизняне ноу-хау

Гідрогелеві пов'язки, розроблені вченими-хіміками і запроваджені компанією Укртехмед, ефективні при термічних ушкодженнях різного ступеня тяжкості і при різних стадіях ранового процесу. Вони незамінні при першої допомоги потерпілому в домашніх умовах і на всіх етапах спеціалізованої медичної допомоги.

Епідермальні опіки, проявляються еритемою шкіри, як правило, не вимагають стаціонарного лікування. Зазвичай для відновлення шкірного покриву при таких травмах досить елементарної медичної допомоги з використанням а травматичного інструментів пов'язок. При відсутності інфікування травмованих тканин зазвичай досить одноразового накладення таких пов'язок після видалення відшарованого епідермісу, що забезпечує задовільну епітелізацію рани. Для знеболення та запобігання висушування рани її покривають гідрогелевими пов'язкою з новокаїном (АРМА-ГЕЛЬ + з новокаїном, Укртехмед).

Опіки більш високого ступеня тяжкості (II і вище) вимагають кваліфікованої допомоги в умовах стаціонару. При цьому успіх подальшого лікування багато в чому залежить від ефективної першої медичної допомоги в перші хвилини і години після термічної травми. Важливо попередити інфікування рани і висушування ранового ложа, знизити температуру в місці опіку, загальмувати деструктивні процеси в дермі. Все це вирішується за допомогою гідрогелевих пов'язок - одного з найбільш ефективних засобів для надання першої медичної допомоги постраждалим з термічною травмою. Тому гідрогелеві пов'язки повинні стати обов'язковим компонентом домашніх аптечок і завжди бути під рукою.

При дермальних опіках великої площі є високий ризик інфікування. Для запобігання останнього використовують гідрогелеві пов'язки, що містять терапевтичні концентрації фурациліну (АРМА-ГЕЛЬ + з фурациліном, Укртехмед). Опікові рани II ступеня, а також тривалий час не загоюються покривають формостійкою гідрогелевою пов'язкою. У фазі ексудації найбільш ефективні гідрогелеві пов'язки з нанокремневітом (АРМА-ГЕЛЬ + з нанокремневітом, Укртехмед). Вони активно вбирають рановий ексудат і разом з тим не висушують поверхню рани.

У фазу проліферації рекомендовані гідрогелеві пов'язки з метилурацилом (АРМА-ГЕЛЬ + з метилурацилом, Укртехмед), які створюють оптимальні умови для регенерації тканин і стимулюють процес епітелізації. Під таким покриттям відзначається острівна епітелізація з подальшим злиттям острівців аж до формування цілісного епідермального покриття поверхні рани.

Журнал «Участковый врач»

за серпень 2016 року

Адреса компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 •  (044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897,
  (067) 996 0639

 •  office@utm.com.ua

Наші Представники

 • м.Дніпро, ТОВ "Пріоритет-Л", вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

 • м.Вінниця – ФОП Борсолюк Олександр, тел. (097) 690-22-85

 • м.Запоріжжя – ТОВ «Медкомплект», тел. (067) 610-17-97

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2024.

Пошук