Нитки хірургічні

Сучасний хірургічний шовний матеріал - це нитка, яка застосовується для з'єднання тканин з метою утворення рубця. За структурою нитки поділяються на мононитку і полінитку (багатоволоконна). Мононитка - це нитка, що складається з єдиного цілісного волокна. Вона має гладку рівну поверхню. Полінитка буває кручена і плетена. Може бути з покриттям і без нього. Багато полінитки покривають спеціальним покриттям, яке надає нитки гладку поверхню, що допомагає уникнути пошкодження тканини та кровоточивості.
Лігатура - шовний хірургічний матеріал, який використовується для перев'язки кровоносних, лімфатичних судин або для зшивання тканин. Лігатура є хімічно чисті високоміцні стерильні нитки без голки. Для накладення лігатури використовуються нитки, як ті, що розсмоктуються, так і ті, що не розсмоктуються.
Нитки, що розсмоктуються комплектуються з атравматичними голками. Застосовуються для зіставлення м'яких тканин і накладення лігатур, крім випадків, коли потрібне тривале зіставлення тканин. Нитки, що розсмоктуються: Капроаг, Кетгут, Поліколідна нитка (PGA).

Нитки, що не розсмоктуються, залишаються в організмі у вигляді стороннього тіла, тому їх часто використовують як знімні шви або коли потрібна тривала підтримка тканин.

Нитки, що не розсмоктуються: Лавсан, Фторест, Поліпропілен, Капрон, Шовк.

УВАГА! Розміщена на сайті технічна інформація має загальний ознайомлювальний характер. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефонами, вказаними в контактах.


КАПРОАГ

КАПРОАГ

Купити
КЕТГУТ

КЕТГУТ

Купити
ПОЛІГЛІКОЛІДНА НИТКА (ПГА)

ПОЛІГЛІКОЛІДНА НИТКА (ПГА)

Купити
ЛАВСАН

ЛАВСАН

Купити
ФТОРЕСТ

ФТОРЕСТ

Купити
ПОЛІПРОПІЛЕН

ПОЛІПРОПІЛЕН

Купити
КАПРОН (ПОЛІАМІД)

КАПРОН (ПОЛІАМІД)

Купити
ШОВК

ШОВК

Купити

У вас є питання? Замовте консультацію!
Наш консультант зв'яжеться з Вами в самий найближчий час!