Про нас

Група компаній ПП «УКРТЕХМЕД» та ТОВ «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН» – підприємства з історією успіхів і досягнень, що сягає понад 25 років

Компанія УКРТЕХМЕД

Місія та візія

Створити систему розробки, виробництва, впровадження, контролю, поліпшення, удосконалення такої продукції, що в першу чергу повертає людині здоров’я та гармонію на фізичному, психічному та духовному рівнях завдяки застосуванню традиційних та інноваційних технологій.

Розробка та впровадження виробів для постраждалих від стихійного лиха, воєнних конфліктів, катастроф – область хірургії. А також розробка і створення спеціалізованих системних комплексів гарантованого забезпечення гармонії фізичного, психічного і духовного стану і професійної діяльності фахівців медичної сфери і пацієнтів.

Основні завдання

Основою діяльності компаній «УКРТЕХМЕД» та «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН» став синтез традиційних та інноваційних технологій, що дав можливість бути на рівні світових стандартів у розробках, виробництві, контролю якості, задоволенню попиту користувачів, та постійному удосконаленню усіх цих процесів.

Освоєння  нових ринків і в першу чергу європейського.

Створення спільних підприємств.

Компанії «УКРТЕХМЕД» та «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН» приділяють значну увагу відстеженню якісних показників та ефективності виробів в операційний, гострий і відновлювальний періоди шляхом проведення моніторингу, анкетування та аналізу статистичних даних клінічних випадків. Це дає змогу оперативно реагувати на потреби медицини, вдосконалювати вже існуючі вироби і розробляти нові.

Про компанії «УКРТЕХМЕД» та «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН»

Весь спектр шовного хірургічного атравматичного матеріалу, включаючи інноваційні універсальні гідрогелеві пов'язки «Арма-гель+», представлені на ринку України компанією ТОВ «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН» (ТОВ УТМ ІНН).

Компанія «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН»  заснована  в квітні 2017 року та в серпні 2017 року отримала всі нормативні документи на право виробництва та застосування  шовного хірургічного матеріалу  й унікальних інноваційних гідрогелевих пов’язок «АРМА-ГЕЛЬ+» та отримала сертифікат відповідності Технічному регламенту на медичні вироби та Сертифікат системи менеджменту якості  ДСТУ ISO 13485.

Створення компанії  ТОВ «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН»   - це подальше розширення та розвиток унікальних розробок  ПП «УКРТЕХМЕД», яке створене в січні 1995 року та виготовляє і реалізує медичну продукцію на ринку України. ПП «УКРТЕХМЕД» виступило одним із засновників  компанії ТОВ «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН».  Завдяки тому, що генеральний директор компанії Володимир Тавокін зміг залучити до своєї команди спеціалістів і експертів в області традиційних та інноваційних технологій, ПП «УКРТЕХМЕД» стало основою для подальшої реалізації міжнародних проектів і програм  у рамках компанії ТОВ «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН»  у сфері не тільки медичних виробів, але й широкого спектру виробів  для фізичного, психічного, та духовного здоров’я людей, об’єднаних під спільним девізом: «ДАРУЄМ ЕНЕРГІЮ ЖИТТЯ!»

Опис портфелю продуктів

На даному етапі підприємства налагодили випуск і продаж такої  продукції:

 • Голки атравматичні в широкому асортименті – ТМ «Хатрігл»
 • Нитки та стрічки  хірургічні широкої номенклатури
 • Сітки поліпропіленові медичні стерильні - сітчасті імплантати для відновлювальної хірургії – ТМ «Арма-тура»
 • Набори урогінекологічні (стресове нетримання сечі у жінок) – ТМ «Укртехмедслінг»
 • Набори гінекологічні  (хірургічна реконструкція тазового дна при опущенні органів малого тазу) – ТМ «Пролапскур»
 • Універсальний системний комплекс – гідрогелеві пов'язки (протиопікові, кровоспинні, знеболюючі, ранозагоюючі  а також насичені різними лікувальними засобами)
 • Готується до реєстрації та випуску широка номенклатура косметичних засобів на основі гідрогелю

Усі технологічні процеси виробництва і вироби компанії «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН» патентуються, на вироби оформлюються торгові марки, що відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам.

Чотири простих кроки до співпраці

Ви робите заявку
Вам потрібно зателефонувати +8 (044) 501-40-32 або оформити заявку на сайті
Ми телефонуємо вам
Консультуємо
Доставляємо товар

Адреса компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 •  (044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897,
  (067) 996 0639

 •  office@utm.com.ua

Наші Представники

 • м.Дніпро, ТОВ "Пріоритет-Л", вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

 • м.Вінниця – ФОП Борсолюк Олександр, тел. (097) 690-22-85

 • м.Запоріжжя – ТОВ «Медкомплект», тел. (067) 610-17-97

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2024.

Пошук