Про компанію Укртехмед

Приватне підприємство «УКРТЕХМЕД» – вітчизняний виробник з історією успіхів і досягнень, що сягає понад 25 років

Компанія УКРТЕХМЕД

Головне гасло компанії

Мета діяльності підприємства – дослідження, розробка, створення, впровадження та поліпшення традиційних та інноваційних технологій і виробів у медицині.

А також розробка і створення спеціалізованих системних комплексів гарантованого забезпечення гармонії фізичного, психічного і духовного стану і професійної діяльності фахівців медичної сфери (вчених, виробників, лікарів) і пацієнтів.

Приватне підприємство «УКРТЕХМЕД»

Науково-дослідне виробничо-впроваджувальне приватне підприємство «УКРТЕХМЕД» – спеціалізоване підприємство з розробки хірургічних атравматичних технологій та виробництва реабілітаційних інструментів і матеріалів (ХАТРІМА): голки атравматичні, матеріали лігатурні, сітчасті ендопротези, гідрогелеві пов'язки, комплекти гінекологічні та урогінекологічні.

Компанія «УКРТЕХМЕД» була створена 1995 року. Ядро компанії складають вчені-практики інститутів Національної академії наук України та фахівці кращих київських підприємств. Їх завданням стали створення хірургічних атравматичних технологій та виробництво реабілітаційних інструментів і матеріалів (ХАТРІМА) відповідно до вимог сучасної медицини.

Продукція компанії

На даному етапі підприємство налагодило випуск і продаж такої  продукції:

 • Голки атравматичні в широкому асортименті – ТМ «Хатрігл»;
 • нитки хірургічні, сітчасті імплантати для відновлювальної хірургії – ТМ «Арма-тура»;
 • набори урологічні(стресове нетримання сечі у жінок)– ТМ «Укртехмедслінг»;
 • набори урологічні  (хірургічна реконструкція тазового дна при опущенні органів малого таза)–ТМ «Пролапскур»;
 • універсальний системний комплекс – гідрогелеві пов'язки(протиопікові, кровоспинні, а також насичені різними лікувальними засобами)– ТМ «Арма-гель +».

На всі вироби отримані безстрокові Свідоцтва про державну реєстрацію.

Історія створення компанії

Протягом 20 років продукцією, яку випускає «УКРТЕХМЕД», користуються близько 1000 лікувальних установ України. Так, починаючи з 2004 року з сітчастих імплантатів  ТМ «Арма-тура» проведено понад 100 000 операцій (герніологія, онкологія) в Україні, Білорусі, Росії.

Компанія «УКРТЕХМЕД» приділяє значну увагу відстеженню якісних показників та ефективності виробів в операційний, гострий і відновний періоди шляхом проведення моніторингу, анкетування та аналізу статистичних даних клінічних випадків. Це дає змогу оперативно реагувати на потреби медицини, вдосконалювати вже наявні вироби й розробляти нові.

У 2016 році  відбулося об'єднання компаній ТОВ «ХАТРІ», ПП «УКРТЕХМЕД», ТОВ «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН» під загальною назвою «ВІТА-Ю» з метою реалізації авторських проектів і програм у медичній галузі на міжнародному рівні.

Чотири простих кроки до співпраці

Ви робите заявку
Вам потрібно зателефонувати +8 (044) 501-40-32 або оформити заявку на сайті
Ми телефонуємо вам
Консультуємо
Доставляємо товар

Адреси компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 • dummy(044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897

 • dummyoffice@utm.com.ua

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2018.

Пошук