Благодійна діяльність

Центр творчості та гармонійного розвитку «Кİ-ЯН’ІН» створений у вересні 2015 року трьома компаніями «Хатрі», «Укртехмед» та «Тітем»

Центр творчості та гармонійного розвитку «Кİ-ЯН’ІН» створений у вересні 2015 року трьома компаніями «Хатрі», «Укртехмед» та «Тітем». Центр реалізує пізнання дивовижного ВСЕ’СВİТУ традицій духовної культури, безмежних знань, досвіду й мудрості народу, чудових мистецтв і ремесел в наші культурно-просвітницькі, творчі, мистецько-оздоровчі майстер-студії та клуби традицій розвитку творчих здібностей і реалізації духовного потенціалу особистості:

«ЛЄПОТА», вивчення і документально-історичної реконструкції древніх виробів кукутені-трипільської цивілізації;

«ДЖЕЙ’РЕЛА», образотворчого ліплення з живої глини - «ЖИВА-ЗЬОДА»

«РУНА-РОДА», вивчення і малювання рунічно-сімволічних композицій кукутені-трипільського етно-еко-арт-стилю;

Клубів «РА-ДİТИ», «ВİТА-Ю» та «Студія VİDİ-VEDİ».

Студії та Клуби працюють за оригінальними авторськими Благодійними Міжнародними Програмами: «ПЕРШО’ДЖЕРЕЛА МАЙ’БУТТЯ», «ЖИВА-ЗЬОДА», «РУНА-РОДА», «ЛЄПОТА», «ТРИПİЛЬСЬКИЙ ВСЕ’СВİТ УКРАЇНИ», «КИЇВ КРİЗЬ ТИСЯЧОЛİТТЯ», «ВİТА-Ю», «ОБЕРİГ», «КОНТЕОС – Культура, Освіта, Наука Творчих Енергій Особистості», «РА ДİТИ – ДİТИ РА», «ЗЬОДЧİ МИРА СЛАВИ», «ДАРИ ПРА’МЕТЕЙЯ», «ПЛАНЕТАРНİ СВЯТИЛИЩА СВİТУ» та інші.

Постійно діє унікальна виставка етно-еко-культурологічну, науково-пізнавальну, благодійну виставку авторську програму «ВСЕ’СВІТ ТРИПІЛЬСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ».

На нашій виставці представлена унікальна колекція авторських виробів «кукутені-трипільського етно-еко-стилю». Вона створена за результатами багатолітніх різносторонніх досліджень (1982–2016- рр.) традицій матеріальної та духовної культури: численних знахідок керамічних комплексів побутового і ритуального посуду та пластики з залишків відомих поселень і мегаполісів найвеличнішої праісторичної Цивілізації Світу – «кукутені-трипільської археологічної культури» (8 000 - 5 500 років тому, територія сучасних України, Молдови та Румунії). Ці дивовижні сучасні вироби являються своєрідними «Рİ’ТОНАМИ» ГАРМОНİЗАТОРАМИ-РЕЗОНАТОРАМИ багатостороннього призначення. Вони мають виявлені і документально зафіксовані універсальні властивості ефективного гармонізуючого впливу на фізично-психо-духовні рівні людей, на гармонійний розвиток різних явищ, процесів, об’єктів, структур, а також могутні потенціали інформаційно-енергетичної резонансної взаємодії з глобальними планетарно-космічними системами та процесами. На основі таких «РІ’ТОНІВ» створюються спеціалізовані системні комплекси ССК «ГААРНОО» (комплексна системна Гармонізація, Адаптація, Активізація, Реабілітація, Нейтралізація, Оптимізація, Об’єктивізація).

В експозиції демонструються оригінальні твори тільки ручної роботи з невипеченої «Живої Глини» – «ЖИВА-ЗЬОДА» та графічні кольорові й чорно-білі космогонічні, рунічно-символічні композиції «РУНА-РОДА» універсального гармонізуючого впливу у вигляді розгорток з розписів «кукутені-трипільських» сосудів, посудів, мисок, кришок, та інші. В колекції представлені як документально-історичні реконструкції, копії відомих археологічних знахідок, так і творчі витвори та розробки. Вони створені досвідченими Майстрами-Зьодчими Лабораторії історичної реконструкції архаїки ЛİРА «АРА’ХАЙЯ» та учнями благодійних, творчих, мистецько-оздоровчих Майстер-Студій. Всі вони є активними учасниками Міжнародного Благодійного Проекту «ПЕРШО’ДЖЕРЕЛА МАЙ’БУТТЯ – КОЛО МА’АЙЯ ДА’АННА – 1991-2002-2013-2024 - ».

Також на нашій виставці експонуються ексклюзивні твори з приватних колекцій та тематичних зібрань. Широко представлені різноманітні інформаційні матеріали та оберегові-сувеніри. Для відвідувачів пропонується нові унікальні вітчизняні сертифіковані високоефективні продукти на основі природних компонентів для системної профілактики та комплексного фізично-психічно-духовного оздоровлення громадян.

Під час роботи виставки для зацікавлених груп відвідувачів та фахівців під керівництвом спеціалістів Центру працюють: Майстер-Студії «ЛЄПОТА» та «РУНА-РОДА»; демонстраційний діагностично-корекційний Експерт-Майданчик «ССК ГААРНОО» системних методів та технологій АДЕП-Т (аналізу, діагностики, експертизи та прогнозування) на основі «апарата ГРВ» (метод газорозрядної візуалізації К.Короткова) та методу Біо--Інформаційно-Енергетичної АДЕП (П.Корнієнка); за домовленістю з керівником програми проводяться зустрічі, прес-конференції, консультації, тематичні лекції, семінари, відео-програми, етно-культурологічні оздоровчі тури.

Наші постійні активні ДОБРОДІЇ мають можливість придбати унікальний виріб «РІ’ТОН» чи картину «РУНА-РОДА», що їм дуже сподобалися на виставці, або замовити їх ексклюзивне створення у вказаний замовником час і на певному вказаному місці на території України або закордоном.

Благодійні програми реалізуються під керівництвом Павла Леонідовича Корнієнко – провідного фахівця в галузі досліджень, розробки та застосування Традицій Духовної Культури та Ін-Ен технології ГЕБКІЕ резонансної взаємодії Глобальних Систем.

Виставка постійно діюча. Ви можете приїхати подивитись виставку, поліпити, поспілкуватись з майстрами і подивитись відео.

 Адреса Центра: місто Київ, ст. Метро «НИВКИ», вул. БАУМАНА, 32, Учбово-курсовий комбінат.

Координаційні телефони: Центр - (068)359-35-16, (099)212-96-90, М-Студії - (067)907-55-69.

 

Адреси компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

  • dummy(044) 501-4032,
    (067) 230-2979,
    (067) 826-1385,
    (067) 506-6897

  • dummyoffice@utm.com.ua

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2018.

Пошук