Корисні статті

Тематичні статті за напрямком діяльності компанії

Як використовувати гідрогелеві пов'язки Арма-гель + при опіках в побуті?

Настало літо. Свіже повітря кличе в ліси, на шашлики, купатися, приймати сонячні ванни. І разом з активним відпочинком на повітрі приходять деякі його супутники: опіки, садна та інші рани. Щоб запобігти негативним наслідкам відпочинку з собою обов'язково потрібно мати аптечку або набір лікарських засобів. Серед лікарських засобів особливо ефективними є гідрогелеві пов'язки «Арма-гель +». Як ми можемо їх використовувати під час опіку?
Згадайте свої опіки на природі. Якщо в аптечці тільки мазь або йод, то вони витираються одягом, на рану потрапляє бруд, при кожному зіткненні виникає біль. Інша справа пов'язка. По-перше, вона тонка із захисною поверхнею. По-друге, вона охолоджує. По-третє, знеболює. І після обробки рани і накладення пов'язки ви можете спокійно продовжувати відпочинок.
Але перед тим як накласти пов'язку візуально необхідно визначити ступінь вашого опіку.

Є 4 ступені глибини опіків тканин:

ступінь I (легкий) - почервоніння (гіперемія) і набряк шкіри;
ступінь II (середній) - утворення дрібних бульбашок з прозорим вмістом (руйнуються дрібні лімфатичні судини - лімфокапіляри);
ступінь IIIa (середньо-важкий) - утворення великих бульбашок з каламутним вмістом (пошкодження шкіри і підшкірної клітковини);
ступінь IIIb (важкий) - частина великих бульбашок тріскається, утворюючи мокрі виразки або малюнок «потрісканої землі» (глибокий опік).

При третього ступеня накладаєте пов'язку і швидко до лікаря або в швидку допомогу. Головне - знеболити, прикрити уражену частину. Ось ці дві пов'язки можна використовувати при третього ступеня опіків: пов'язки гідрогелеві «Арма-гель +» (з фурациліном), використовуються як антисептичний, дезинфікаційний, протизапальний засіб, показання - опіки I-II-III ступеня.
При другому ступені опіку рекомендується накласти ті ж пов'язки, що і при третього ступеня. В цьому випадку, можливо, звернутися до лікаря дещо пізніше. Але краще не затягувати. І якщо свято в самому розпалі і вам не хочеться їхати, і начебто з пов'язкою болю вже немає і все нібито добре, все ж краще зібратися і поїхати до лікаря.
При першому ступені опіку після накладення гідрогелевими пов'язки відпочинок можна продовжити і далі. У цьому випадку використовуйте два вищеописаних варіантів.

Тепер додамо ще.

Пов'язки гідрогелеві «Арма-гель +» (з новокаїном) використовуються як місцеве анестезійний засіб, зняття больового синдрому в перші години після широких опіків
Пов'язки гідрогелеві «Арма-гель +» (з лідокаїном) використовуються як місцеве анестезійний засіб
Пов'язки гідрогелеві «Арма-гель +» без лікарського засобу, використовуються як місцеве охолоджувальний засіб, зберігає вологу середу в рані, показання - опіки.
Звичайно ж після відпочинку і свіжих вражень обов'язково навідатися до лікаря і проконсультуйтеся.
А гідрогелева пов'язка у вашій аптечці надасть вам неоціненну послугу і в разі нанесення рани. Вже зараз в деяких аптечках обов'язковим є наявність гідрогелевих пов'язок.
Гарного вам відпочинку і бережіть себе!

Адреса компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 •  (044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897,
  (067) 996 0639

 •  office@utm.com.ua

Наші Представники

 • м.Дніпро, ТОВ "Пріоритет-Л", вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

 • м.Вінниця – ФОП Борсолюк Олександр, тел. (097) 690-22-85

 • м.Запоріжжя – ТОВ «Медкомплект», тел. (067) 610-17-97

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2024.

Пошук