Корисні статті

Тематичні статті за напрямком діяльності компанії

Таємниці могутності трипільських символів Рун від Майстра Тридицій Павла Корнієнко

Вперше я побачив оригінальну експозицію рунічно-символічної композиції «РУНА-РОДА» и «РІ’ТОНИ» з Живої глини «кукутені-трипільського етно-еко-стилю» на З’їзді лікарів-онкологів серед медичних хірургічних матеріалів та інструментів компанії «Укртехмед». Це було дивовижно і незвично. Привернув увагу плакат, на якому була зображена колекція дивовижних форм. Там я познайомився з Майстром Традицій Духовної Культури Корнієнко Павлом Леонідовичем, провідним фахівцем в сфері дослідження, розробки та практичного застосування традиційних та інноваційних Інформаційно-Енергетичних технологій в різних напрямках. Він професійний художник-дослідник, історик-археолог, етно-еко-езокульторолог, дипломований педагог-психолог, який під час постійного спілкування з хірургами надав хвилинку и дав перше інтерв’ю «Трипільські традиції в сучасній медицині, в онкохірургії і в реалізації міжнародної програми безпеки лікарів». В інтерв’ю йдеться про застосування традиційних інноваційних технологій забезпечення гармонії фізичного, психічного та духовного здоров’я і професійного довголіття науковців, лікарів, пацієнтів, виробників, працівників у медичній сфері.

Інтерв’ю було коротке і залишилось більше питань ніж відповідей. Треба було побачити, почути, поринути у глибини і висоти дивовижного всесвіту досягнень матеріально-духовної культури «кукутені-трипільського етно-еко-стилю». Набрав інформаційних матеріалів, уважно передивився сайти, домовився по телефону 068- 359-35-16 про зустріч, тому що майстер весь час у русі по міжнародним програмам по Україні і за кордоном.

В червні 2016 року я отримав запрошення у Центр за адресою місто Київ, ст. Метро «НИВКИ», вул. БАУМАНА, 32, Учбово-курсовий комбінат.

Картини рунічно-символічної композиції «РУНА-РОДА» це документально-історичні розгортки з розписів «кукутені-трипільських» сосудів, посуду, мисок, кришок, та інше. Вони зображуються як у кольоровому, так і чорно-білому варіантах. Ескізи розробляє Павло Леонідович Корнієнко, а малює відомий майстер-художник етно-артстилю Віктор Зінченко. Це як в музиці, автор-композитор і автор-виконавець, своєрідні співавтори. Ці композиції мають активний, могутній, універсальний, гармонізуючий вплив на фізичні, психічні, духовні рівні людини. Композиції дивовижні, різні і навіть на перший погляд захоплюють увагу. Потрапляєш у вир потоку енергії, новий стан, відчуття. Хочеться ще раз і ще раз дивитися. З кожним поглядом відкриваються нові і нові деталі, нові особливості. Ніби це не плоске зображення, а простір, час, Космос. І хочеться йти туди.

Тому хочеться знати більше про символи, назви, імена, про специфіку і можливості впливу. І як це створюється, якими законами, канонами. Що відчувають майстри, коли малюють. Для чого це і як це можна використати. І з цими питаннями багато разів звертався до Павла Леонідовича, дивився як малюються руни з першого ескізу, на перенесення на планшет і ретельний підбір кольорів і відтінків. Обговорення кожної деталі, кожного моменту і відтінку. І це відбувається не один тиждень.

На мої питання вперше мені запропонували подивитися відповіді у Фейсбуці на сторінці майстера-художника Віктора Зінченка (керівник майстер студії «РУНА-РОДА»), майстра-зьодчого Ігоря Ернестовича Павловського (керівник благодійних творчих мистецько-оздоровчих студій «ДЖЕЙ’РЕЛА») і майстра-фотографа Ігоря Борисова. Виявилось, що ці композиції створюються на певних святих місцях, місцях сили. На території України, Болгарії по певним програмам. Наприклад «ДЖЕЙ’ВАНГА’ДЖЕЙ», Аракули-пророки тисячоліть, «ДАРИ ПРА’МЕТЕЙЯ», «ПЛАНЕТАРНİ СВЯТИЛИЩА СВİТУ», Безсмертний дух Мальфарів Карпатських гір (Україна (Чорне море Острів Зміїний, Повернення героїв; Донбас, Орехівка, Заповідник Бугор Парфірій Іванов; Карпати Драгобрат і Верхні Ясенів, будинок мальфара Нечая), Естонія (відродження Одіна, острів ОСМУССААРА, Одинсхольм), Болгарія (Заповідник Ванги), Болгарії, Польщі, в Германії, Данії, Голандії, в Швейцарії, Австрії, в Естонії, у Франції, İспанії, в İталії, у Ватікані, в Греції, на Криті та інші).

photo12

На одній із зустрічей в кінці липня на новій експозиції РІТОНОВ і РУН я звернувся з проханням взяти інтерв'ю з розповіддю про ці твори. Павло Леонідович сказав: «Ми майстри. Ми творимо, творимо. Звичайно, ми знаємо, що ми робимо, як це робити і для чого. І це дуже велика тема. Вона охоплює багато тисяч років, простори і часи. Від глибин пізнання світу матерії (молекул, атомів, квантів, нейтрино) до висот осягнення безмежності Всесвіту, Космосу. Ось що я пораджу. Зверніться за відповідями до відомого фахівця-дослідника в області традиційної і космічної медицини Миргородського Валерія Миколайовича. Цього фахівця я знаю як спеціаліста високого рівня, досвіченого, мудрого, який знає, зі своїм світоглядом, зі своєю точкою зору на сьогодення, минуле, майбутнє. Він один з небагатьох, хто це сприймає багатогранно на різних рівнях матеріального і духовного світів. Для нього Космос - це поле дослідження і взаємодії. І навіть такі прояви як НЛО, прибульці, Ангели, Боги, Демони, Вселенський розум, космічна інформація, обмін інформацією, артефакти позаземного походження, а також люди, які володіють паранормальними здібностями, - все це для нього реальність, в якій він живе і працює вже понад півстоліття.

Він відомий вчений, зі званнями. Тілом, розумом і душею молодий і енергійний. Активно веде пошук таких як він, всього незвичайного і дивного. Радіє зустрічам. Цілком можливо, що інформацію певного рівня об'єктивності ви отримаєте. Це вчений з оригінальним особистим світоглядом. Незважаючи на прізвище Миргородський - це боєць, воїн, витязь за це я особисто його називаю Великим ім'ям - Друїд. Оскільки він працює з природними матеріалами - з камінням, деревом, водою. Він говорить з ними і вони його розуміють. На сьогоднішній день він єдиний, хто так детально досліджує наші композиції символічно-рунічні «РУНА-РОДА» і вироби з Живою глини «рітон» - Гармонізатори-резонатори, універсального, оригінального діагностично-корекційного, профілактічно-лікувально-оздоровчого спеціалізованого системного комплексу «ССК ГААРНОО » (для ефективної КОМПЛЕКСНОЇ гармонізації - адаптації - активізації - РЕАБІЛІТАЦІЇ - нейтралізації - оптімізації - об'єктивізації) з універсальними можливостями, потенціалами та якості Гео-Еко-Біо-космічної Інформаційно-Енергетічної Резонансної Взаємодії (ГЕБКІЕ РВ ГлоСіс). Якщо після зустрічі з ним залишаться питання, я із задоволенням на них відповім. І для початку почніть з Рун. Він отримав приголомшливі результати від їх досліджень».

Прислухаючись до рекомендації Павла Леонідовича, в найкоротший час я опинився в кабінеті українського академіка Миргородського. Вже біля кабінету обстановка наближала мене до природи. Як я з'ясував, Валерій Миколайович захоплюється створенням меблів з гілок і коріння дерев. Теж саме мене чекало і всередині кабінету. Було затишно і легко в спілкуванні з цією людиною. Так, в найкоротший час мені довелося поспілкуватися з двома цікавими людьми. А вам пропоную невелике інтерв'ю, де ви дізнаєтеся про Трипільську культуру, рунічно-символічної композиції, рітони і енергії.

S3340002

Ред.: Мене до вас привели рунічно-символічної композиції від Корнієнко і його роботи. Він сказав, що тільки Ви зможете мені розповісти про все.

В.М.: Про Павла Леонідовича я можу сказати як про особистість, яка мене дивує і надихає. Побільше б таких людей. У нас катастрофічна нестача людей, що можуть захоплюватися своєю справою. Адже в чому біда людей і особливо України. Чекають якихось грошових допомог, пільг. А ви візьміть своїми ручками, та щось зробіть. А ось Корнієнко (показує сферу) – людина, яка захоплюється, який радує навколишній світ, створює духовні і матеріальні цінності. Ось такі люди нам потрібні. І робить це з любов'ю, без комерційної вигоди для себе. Це і підкуповує.

Ред.: Що він створює?

В.М.: Корнієнко дослідник, по життю дослідник. Він шукає розгадки таємниці світобудови. І серед цих його розгадок тема Трипілля і Космосу на першому місці. По-перше, розібратися в питанні: звідки ми? Ми ж головного не знаємо. І він ставить це завдання перед собою. Адже за двадцять тисяч років до нас була культура, яка набагато вище, ніж християнська, ніж мусульманська. Я не хочу нікого образити, але вона була вище.

Люди не знищували з такою ненавистю собі подібних в таких форматах як зараз. Вони мали гармонію з Космосом, з природою. Вони розуміли і зображували все стихії природи. Вони розуміли дуальність природи, що є два начала. Вони розуміли цифри. Вони знали всі закони діалектики, які ми ще не розгадали, не розгадали те, що вони зробили.

Ред.: Виходить, що Павло Леонідович дослідник?

В.М.: Він звичайно дослідник. По-друге, він трудівник. Я всіх людей ділю на дві категорії: ледарі і трудяги. І мене по життю знаходять трудівники. Я зробив понад 150 крісел. І за хорошою ціною їх продав. Але це моя робота. Ну от скажіть, якийсь чиновник зробив що-небудь своїми руками? Ну, цвяха забити ніхто не може, а рахунки в офшорах у всіх є. Це негідники, паразити, дармоїди - так можна називати бюрократів і чиновників. Ось стіл моєї роботи, крісло моєї роботи, все друзі сидять в моїх кріслах. І тому до мене приходять люди-трудяги. Я отримую велику насолоду саме від максимальних трудових навантажень. Я не «малююсь». Мені вже 75 років.

Корнієнко - майстер своєї справи. Він вміє працювати і руками, і головою, і душею. Я йому кажу: «Павло, тільки не кажи про своє академічне звання і визнання. Ти досяг такого, що навіть сам оцінити не можеш». Це неминуче приходить до людей, які постійно підвищують свою майстерність, працюють, люблять свою професію. І він досяг колосальних висот. Але ці висоти він сам навіть не розшифрував. Ось, наприклад, Руни.

Дванадцять Рун (бере в руку Руну «ПО'СЕЙ'ДАННА»). Ось покладіть руку на Руну. На руці є точка особливої чутливості. Космічна точка. Вона відображає тонус нашої душі.

Руны2

У всіх людей, будь-якого кольору шкіри, будь-якого віку буде цифра, яку, на жаль, не знав Павло Леонідович, а я відразу розгадав, бо це ближче до мене. Візьміть будь-яку Руну і я вам скажу, яка буде цифра в цій точці. Абсолютно точно. Магія Космосу відображена в Руні.

Ред.: А чим відрізняються Руни?

В.М.: Давайте визначимося з нашим світорозумінням. Єгипетські піраміди, бейрутські плити - це зробили люди? І десятки, сотні об'єктів, які зробили прибульці. Ці прибульці були на порядки просунутіші від нас. На нас вони дивилися і дивляться зараз як на абсолютно не повноцінних істот, які ось-ось підірвуть землю. Ми один для одного небезпечні.

Ніхто не знає, що думає Путін. З якою метою ці танки везуть в Україну. Вже навколо України стоїть не 700, а 3 500 танків. А решта сидять в натовських штабах і думають, що все добре скінчиться. Та нічого подібного! Світ вже знаходиться на краю прірви.

А хто ми на цьому тлі? Люди з Кам'яного віку. Вони не змогли створити щось цінне, крім атомної бомби, крім танків, «калашів». А є люди, які створюють Руни і вони абсолютна протилежність.

І ось вони (прибульці) знали ці енергії. І ці енергії цілющі. Вони ні на що не претендують, нічого не знищують. Ніякої агресії не викликають. Ви можете, поклавши руку на Руну, позбутися від самих різних операцій на серці, на легенях, на матці, запліднити жінку в 70 років, повернути місячні через десять років. І мені це вдавалося, тому що я незалежно від Павла Леонідовича теж виходив на ці частоти.

Ред.: Як Ви це зрозуміли?

В.М.: Чому я це розгадав? Ми йшли паралельними шляхами, дуже близькими. Для мене є люди з космічним мисленням, а не банківським. І на тлі того, що відбувається в цьому світі, на таких людей хочеться молитися. На таких, як Павло Леонідович. Вони змогли дати напрямок, але воно нікому зараз не потрібно, не зрозуміло ніким. Він стільки працював, але немає результатів його роботи в медицині, ні в філософському світі.

Адже справа вся в тому, що Руна це не що інше як коди, космічні коди планетарного масштабу. Давайте я потримаю руку на одній Руні ( «ПО'СЕЙ'ДАННА»), а другу на іншій («РА'ЖАННА»). Для того, щоб «РА'ЖАННА» відбулася, необхідне абсолютне умиротворення, спокій душі, не потрібна війна, не потрібні танки. Люди повинні бути в мирі та злагоді. І ось на лівій руці в мене буде цифра 32 («РА'ЖАННА») (В.М. демонструє показання мікроамперметра), тобто абсолютний спокій, врівноваженість, умиротворення, спокій, якесь зачаття. А на правій руці ( «ПО'СЕЙ'ДАННА») буде норма, яка говорить про довголіття, вода народжує життя, гармонія душі і тіла, тут буде цифра 46. Це керуючі коди, коди, що керують нашим мозком.

Руны3

Що таке долоня? Ось ми поклали долоню, де ліва долоня - це права півкуля мозку, а права - ліва. Ось ліва півкуля отримує інформацію. Павло Леонідович зміг відтворити і посилити за допомогою своїх здогадок. Можливо, я не здивуюся, що у нього був контакт з прибульцями. Я навіть абсолютно впевнений, що у нього був контакт і можливо неодноразовий.

Ред.: І що зараз показує Ваш прилад?

В.Н.: Робимо заміри на мікроамперметрі. Я тут вже 25 років, у мене були всі міністри, президенти, народні депутати. Бачимо цифру 32. У цьому і є геній Корнієнко. А на іншій руці цифра 46.

Я вивчив усі його Руни. І не просто вивчив, а ще й зробив футболки з рунами. І ось приходить жінка. Це було рік тому. І розповідає про те, що все в її житті погано. Сняться небіжчики, а їй всього 48 років. Їй здається, що життя її скінчилося. Вона ніколи нікому не подобалася, у неї великий ніс, трохи погана мова. Запропонували їй поносити футболку з зображенням Руни. Вона одягла цю футболку. Носила її десять днів і прибігла до мене і каже: «Я за десять днів отримала більше компліментів, ніж за двадцять років».

Або ще. Людині була призначена операція, він уже лежав у кардіології. Заміна всіх клапанів. За підтримки Павла Леонідовича я знайшов Руну, зробив футболку. До сих пір носить. Зараз він вже другу дачу побудував. Від операції відмовився, ніяких клапанів не замінювали. Одна з дванадцяти Рун виявилася судинною. Вона змушує краще працювати серце.

Ред.: Павло Леонідович, як ми з Вами з'ясували, творець. А ось що означають Руни для людей? З цим питанням він відправив мене до Вас.

В.М.: Ось подивіться на зображення трипільських поселень. Трипільське поселення схоже на щось космічне. Тут було все продумано для існування з гармонією з природою.

У Руні «ПО'СЕЙ'ДАННА» закладено коди близькі до всевидючого ока, основні стихії води, царство Нептуна, а з води вийшло все живе. Ось ця цифра 46 відображає енергію світового океану як це встановлено при зародженні життя. Це умови виникнення, збереження і продовження людського життя - це цифра 46.

Ред.: Ось Руна «ГО'ДАННА»

В.М.: У Трипільській культурі є розшифровка всіх цифр. На Руні цифри: одиниця - цифра єдиноначальності, двійка - дуальність, два начала в усьому. Є ідея каталізатора, що є дві величини, і при наявності третьої відбувається абсолютна метаморфоза. Абсолютне перетворення енергії. Наприклад, беремо воду і глину - дві величини, вода камінь точить, глину розбавляє, але втручається третя стихія - вогонь. І виходить вічність. З води поточної, з аморфної глини виходить те, з чого зроблені ці Руни. Є ще четвірка, трійка і п'ять квінтесенція. Кожна цифра на їх посудині мала найтонше розуміння. Вони жили цікавіше за нас. У нашій культурі тяга до грошей, а вони жили цікавіше. У Руні «ГО'ДАННА» гра чотирьох енергій. Йде взаємодія двох подвійних енергій, які включають третю енергію вогню.

Руны4

Більшість людей живуть, не вмикаючи мозок. Отримують дипломи і живуть за інструкцією. Ось у мене була знайома завкафедри російської мови. Я у неї питаю: Що таке вовк, лисиця, курка, корова, ведмідь? А вона не знає. І як так! Я був в десятому класі і писав, що ведмідь - це відає медом, півень - співак вам у вухо, щоб раніше вставали, курка - кудахтає, яйце несе, корова - годувальниця велика. А вона навіть не знає, як з'явилося лайка з трьох букв. А адже це цікаво. Цікаво і смішно навіть.

У Руні кожна фігура Божественна. Це цілий Космос. У ній є потоки зустрічні дуже потужні.

Життя людини цікаве настільки, наскільки часто він зустрічався з цікавими людьми. І це не обов'язково космонавти. Це прості люди. Ось у мене були зустрічі з лісниками, з сільськими трудівниками, які настільки у гармонії з природою, що просто щиро заздриш. Люди, які відчули землю, енергію землі. Знають коли і що посадити, за яких умов, яка у них розмова з Місяцем. Ось це цікаво.

Руна «ГО’ДАННА» відразу на мікроамперметрі дала цифру 56. Людина з депресією, йому не потрібно йти і брати антидепресанти. Йому досить таку футболку поносити і він буде у відмінній стартовій готовності. Тут концентрується його енергія, його власні сили. Зростає спринятливість. Є знак вічності і це пролонгує щось в людині, підвищує працездатність.

Ред.: А що Ви скажете про Руну «УРРАНІЯ»?

В.М.: Давайте спочатку візьмемо в руку сферу і заземлемося, щоб була цифра 46. А тут ми бачимо агресію. Тут буква «З» - це злість. Це потужна дуже енергія. Йде боротьба двох начал. Це майже атомна енергія.

Руна Уррания

Павло Леонідович Корнієнко - контактер. Він отримує по особливих каналах інформацію. І він щаслива людина, що може виходити на такі енергії.

Після виміру Руни «УРРАНІЯ» отримуємо цифру 60. Наша енергія в нормі - це 46. А є Руна, яка дає 66. Це найкращий вид допінгу і він не контролюється по сечі. Ось надіти футболку з Руною «УРРАНІЯ» на футболістів і вони будуть краще бразильських грати. Піднімається енергія. Неначе випив дві чашечки кави.

чашки гармонизатор

Ред.: Після замірів Ви взяли сферу в руки. Навіщо?

В.М.: Сфера - це гармонізатор. Вона вирівнює відразу енергію. Павло Леонідович обігнав сам себе. Якби він ще розшифрував би все це. Павло Леонідович, в якомусь сенсі нескінчений. Ось він зробив кружки. Це ж ще одне чудо з чудес. Є кружка ранкового чаю. Ось випиваєте чаю з кружки ранкової Руни, денний або вечірній. І після вечірньої ви захочете спати, а ранкова дає енергію. Це фантастичні перспективи для всього Людства. Його чекає велике майбутнє.

Цикл "Першоджерела майбутнього"

Автор і ведучий інформаційних програм Олександр Беккер

 

Адреса компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 •  (044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897,
  (067) 996 0639

 •  office@utm.com.ua

Наші Представники

 • м.Дніпро, ТОВ "Пріоритет-Л", вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

 • м.Вінниця – ФОП Борсолюк Олександр, тел. (097) 690-22-85

 • м.Запоріжжя – ТОВ «Медкомплект», тел. (067) 610-17-97

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2024.

Пошук