Корисні статті

Тематичні статті за напрямком діяльності компанії

Чудеса сучасної медицини. Журнал Стіна в Укртехмед

Наприкінці вересня 2017 року до офісу компанії «Укртехмед Інновейшн» завітала журналістка журналу «Стіна» Наталя Костильова. Пропонуємо невелику частину цієї зустрічі, де Тавокін Володимир Володимирович, генеральний директор компанії, Корнієнко Павло Леонідович, співзасновник і ідеолог компанії, Сутковая Юлія Володимирівна, комерційний директор, говорили про магію гідрогелевих пов'язок.

В руках журналіст тримає напівфабрикат, суху матрицю, яка незабаром перетвориться в гідрогелеву пов'язку. На перший погляд схожа на пластик, а насправді це сітка з гелеутворювача. Досить опустити його в чисту воду і вона швидко перетвориться в гелеву пластину.

ВІДЕО

Костильова Н.: Що таке матриця?

Тавокін В.В.: Матриця - це сітка хімічним шляхом поєднана з гелеутворювача.

Костильова Н.: Тобто замість води може бути настій з трав і т.і.

Тавокін В.В.: Все вірно. Навіть на подив учених, вони ввібрали і сольовий розчин. За допомогою певних технологій.

Корнієнко П.Л.: Завдяки дивовижним здібностям фізики форм, створених з композитів спеціальних глин, мінералів, створюється резонанс. Це теж хімічні процеси. Ці символи, форми формують поле, накривають виробничу базу «Укртехмед» і «Укртехмед Інновейшн», наповнюють людей, приміщення. Наповнюють гармонійним станом активності. Активація здоров'я. І виходить, що програмуються метали, хімічні та синтетичні нитки. Все наповнюється ідеєю енергії життя. Саме ідеєю. Ви ж знаєте, що вода програмується. І ці форми ліпляться теж разом з водою. Ми намагаємося брати джерельну воду. Все це розписується різними мінералами.

І зараз ми знаходимося в приміщенні, де генеруються ідеї. Це приміщення «Укртехмед Інновейшн», де продукуються фахівцями ідеї. А форми наповнюють нас енергією життя, наповнюють комірки реальності, матричні комірки реальності. І це все перетворюється в носіїв дивовижних можливостей дуже швидкого загоєння, швидкого процесу регенерації. Навіть метаболізму клітин в організмі.

Ще в розчин додаються каолінові глини: бентоніт, кремній та інші. На базі глин «Жива-Зьода». І що саме приголомшливе. Ми створили структуру, матрицю, яку при будь-якій ситуації можете перетворити в потрібний для вас, для цього моменту, для вирішення вашого завдання, зцілення, завдяки взаємодії з природою. Вода стає живою. Все наповнюється цією енергією життя в гармонійному поєднанні.

Для нас було відкриттям, коли з'ясували, що не потрібно брати нитку кетгут (нитка з мертвих, убитих тварин). Тому що в цьому випадку в них знаходиться програма вбивства, пам'ять про вбивство. Це все входить в організм людини, якого цими нитками зашивають. В кінці 90-х на конференції в Москві постало питання про масове застосування синтетичних ниток. Для мене це теж було відкриттям в моїх дослідженнях. Для мене найбільшим одкровенням і прозрінням стала відповідь на питання, чому така велика кількість форм, символів наповнювало Кукутені-трипільську цивілізацію протягом усього розвитку. Так це і було програмою нового гарантованого розвитку кращих якостей певних народів, родів, родин, особистостей, які об'єднувалися в ідеї творіння гармонії життя. Вони освоїли цю планету і наповнили її цими символами, програмами.

Зараз тут я беру участь в створенні нової компанії «Укртехмед Інновейшн», де ми вже поставили найважливіші завдання - це синтез, гармонійне поєднання традиційних та інноваційних технологій в медицині. І дійсно на наших очах відбуваються чудеса.

(Гідрогелева пов'язка на стадії завершення свого формування)

Тавокін В.В.: Пробуйте. Пружна гідрогелева пов'язка. Процес не завершений, але залишилося небагато. Минуло менше ніж 15 хвилин, але це завдяки формам. Є приклад з життя про те, що відбувається в просторі. Звертаюся до Павла Леонідовича і кажу, що високолегована сталь застосовується в атравматичних голках, обробка високолегованої сталі - це дуже складний процес. Навіть інструмент на основі алмазу зношується. А у відповідь Павло Леонідович каже: «А ви з ним говорити намагалися? Пояснили, що ви від металу хочете? Що з цього потім вийде?». Після діалогу з металом знос інструменту зменшився удвічі.

Корнієнко П.Л.: Ми генеруємо дивовижні метафізичні форми і матерії. У нас є такі якості, які приховані і вони не задіяні. Дуже важливо зрозуміти, що творчість - це не тільки танці, поезія і так далі. Творчість - це цілеспрямований, свідомий, відповідальний процес, синтез, де вибирається краще з минулого в поєднанні з найкращим справжнім, інноваційним, для того щоб творити краще майбутнє. Це поєднання минулого, сьогодення і майбутнього. В цьому і суть цієї форми, яка зможе вирішити завдання і для металу, і для синтетики, і для людей, і для об'єкта, де працюють. Коли ми взяли енергетичні складові, потоки для вирішення завдань, ми отримали дивну форму.

Адреса компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 •  (044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897,
  (067) 996 0639

 •  office@utm.com.ua

Наші Представники

 • м.Дніпро, ТОВ "Пріоритет-Л", вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

 • м.Вінниця – ФОП Борсолюк Олександр, тел. (097) 690-22-85

 • м.Запоріжжя – ТОВ «Медкомплект», тел. (067) 610-17-97

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2024.

Пошук