Новини

Останні новини з життя науково-дослідно виробничо-впроваджувального приватного підприємства УКРТЕХМЕД

Продукцію компанії представлено слухачам Фахової школи в Києві

Фахова школа «Професійний розвиток лікарів-акушерів-гінекологів: протоколи, рекомендації, інновації та практичний досвід» зібрала у Києві понад 200 лікарів з усієї України.

Слухачі мали можливість відвідати лекції за трьома напрямками: «Загрозливі стани в акушерстві», «Питання жіночого здоров’я та патології вагітності», «Проблеми безпліддя: нові «старі» питання щодо репродукції людини». Одночасно з фаховою школою було проведено програму симуляційних  та клінічних  тренінгів (2 години кожний) з відпрацюванням практичних навичок,  використанням симуляційоного та клінічного обладнання;  СМЕ акредитація від АСМЕ.

Крім того, учасники заходу могли ознайомитися із продукцією провідних українських компаній з виробництва та продажу медичних товарів та фармкомпаній. Зокрема, була представлена продукція компаній «УКРТЕХМЕД» та «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН». Найбільше зацікавлення присутніх викликали шовний хірургічний матеріал, а також унікальна розробка компанії-виробника та провідних гінекологів Києва - стрічка поліефірна плетена, призначена для корекції істміко-цервікальної  недостатності. Крім того, чималий інтерес практикуючі лікарі-гінекологи виявили до урогінекологічних (трансобтураторних субуретральних слінгів для лікування нетримання сечі у жінок) та гінекологічних комплектів, що застосовуються для армування тканини і тривалої стабілізації фасціальних структур тазового дна у вагінальному стінному пролапсі в якості механічної підтримки і матеріалу для фасціальних дефектів. Ці комплекти теж розроблені та виготовляються «Укртехмедом» та активно використовуються лікарями.

«На всіх подібних заходах ми представляємо також і гідрогелеві пов’язки «АРМА-ГЕЛЬ+». Адже вони мають широке застосування в медичній практиці для кращого загоєння ран будь-якої етіології та складності. Наші лікарі насамперед батьки, у яких теж є діти, а може й онуки, і тому ми впевнені, що наш продукт буде цікавий всім. При забоях, опіках, сінцях, саднах «АРМА-ГЕЛЬ+» - найкращий засіб. До того ж, ми змогли зробити цей продукт у середньому ціновому сегменті, що для українців є одною із визначальних причин при придбанні будь-якого медичного виробу», - відзначила генеральний директор ТОВ «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН» Юлія Суткова.

Адреси компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 • dummy(044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897

 • dummyoffice@utm.com.ua

 • Наші Представники 

 • ТОВ "Пріоритет-Л" м.Дніпро, вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2022.

Пошук