Гідрогелеві пов’язки

отримали широке застосування в медицині при лікуванні ран різної етіології. Даний вид пов'язок вдосконалений українськими вченими, які вбудували в гідрогель міцну поліпропіленову хірургічну сітку, тим самим покращивши її фізико-механічні властивості

Звіт медичних випробувань зразка виробу медичного призначення «Сітки поліпропіленові хірургічні стерильні»

Звіт про медичні випробуваннязразка виробу медичного призначення «Сітки поліпропіленові хірургічні стерильні» виробленого приватним підприємством «УКРТЕХМЕД» (м. Київ)на прохання виробника,м. Київ.

Клінічні випробування сіток поліпропіленових стерильних проводилисьу хірургічному  відділені Тернопільської міської клінічної лікарні №2 на базі кафедри хірургії, травматології і ортопедії з малоінвазивними ендоскопічними технологіями та хірургічними дисциплінами ФПО  (факультету післядипломної освіти)протягом березня – квітня 2004 року.

Для проведення випробувань представлено зразки сіток поліпропіленових хірургічних – 3 шт.

Сітки поліпропіленові хірургічні використовували для алопластики грижових дефектів передньої черевної сітки та пластики м’язових дефектів.

 

Основні вимоги, що висувались до вибору, такі: біологічна сумісність, еластичність, міцність, мінімальна реакція тканини людини, стійкість до інфекції, що відповідає загальноприйнятим стандартам, які дотримані в сіткових ендопротезах фірм «Джонсон і Джонсон» (Ет Ікон), «B Braun» (Ескулап).

 

Прооперовано трьох хворих внаслідок виникнення в них післяопераційних вентральних гриж. В одному випадку ендопротез встановлювався на апоневроз, в другому – випадку в міжм’язовий простір і в третьому –в преперитонеальний простір.

 

У післяопераційний період стан хворих оцінювали за допомогою візуального контролю, температурної реакції, цитологічного контролю раневих виділень та сонографічного моніторингу. Нагляд за хворими здійснювався впродовж місяця.

 

Порівняльну оцінку проводили з аналогічною групою хворих, яким були імплантовані сіткові ендопротези фірм «Джонсон і Джонсон» (Ет Ікон), «B Braun» (Ескулап).

 

Недоліків при використанні сіток поліпропіленових хірургічних стерильних не виявлено.

 

ВМП(виріб медичного призначення)сітка «Альфа Віта 90» рекомендувати до використання в медичних закладах України.

 

Відповідальний за проведення випробувань:

 

завідувач кафедри хірургії, травматології і ортопедії з малоінвазивними ендоскопічними технологіями та хірургічними дисциплінами ФПО, професор, д-р мед.наук Дзюбановський І.Я.

 

Відповідальний виконавець:

 

доцент кафедри хірургії, травматології і ортопедії з малоінвазивними ендоскопічними технологіями та хірургічними дисциплінами ФПО, канд.мед.наук П’ятночка В.І.

Адреси компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 • dummy(044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897

 • dummyoffice@utm.com.ua

 • Наші Представники 

 • ТОВ "Пріоритет-Л" м.Дніпро, вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2022.

Пошук