Новини

Останні новини з життя науково-дослідно виробничо-впроваджувального приватного підприємства УКРТЕХМЕД

Українські хірурги створили новий тип серцевого клапана

Українські фахівці розробили абсолютно новий тип серцевого клапана з нітінолу, сконструйований за принципом Геймліха, який дозволить здешевити операції по їх імплантації в десятки разів.

 

Українські фахівці розробили абсолютно новий тип серцевого клапана з нітінолу, сконструйований за принципом Геймліха, який дозволить здешевити операції по їх імплантації в десятки разів. Про це розповів глава ЦДКК, професор Ілля Ємець, - передає КНК Медіа.

За його словами, сьогодні виготовленням нітінолових конструкцій займаються фахівці Інституту металофізики ім Курдюмова.

«Нітінол - це сплав нікелю й титану, що володіє" ефектом пам'яті форми "(ЕПФ). Тобто він може відновлювати задані параметри при нагріванні, наприклад, знаходячи форму ажурної конструкції всередині судини. Нині широкої доступності методу перешкоджає його дорожнеча. Вартість операції в мюнхенській клініці становить як мінімум 40 тис. Євро, причому левова частка цієї суми припадає на високотехнологічний імплантат », - розповів фахівець.

За словами Ємця, впровадження виробництва клапанів в профільних установах НАН дозволить в десятки разів здешевити операцію.

«Спільно з науковцями НАН України ми обговорюємо питання створення медико-інженерного центру», - зазначив він.

Професор також розповів про інновації українських хірургів - абсолютно новий тип серцевого клапана.

«Назвали його геймлей (на прізвище німецького вченого, який розробив оригінальний регуляційний клапан для трубопроводів, по яких проходять рідини). Сталося так, що у нас просто не було виходу. Дитина дуже маленький, і потрібно або пересаджувати серце, або він просто помре. І тоді ми застосували серцевий клапан, сконструйований за принципом Геймліха. Як кажуть, голота на вигадки хитра. Нещодавно мене запросили представити цей досвід на щорічному конгресі кардіохірургів в Лондоні. Нашим винаходом зацікавилися також мюнхенські колеги », - зазначив Ємець.

Адреси компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 • dummy(044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897

 • dummyoffice@utm.com.ua

 • Наші Представники 

 • ТОВ "Пріоритет-Л" м.Дніпро, вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2021.

Пошук