Новини

Останні новини з життя науково-дослідно виробничо-впроваджувального приватного підприємства УКРТЕХМЕД

Продукція «Укртехмед Інновейшн» представлена ​​учасникам Круглого столу «Дунайські читання» у Віктора Штегерана

З 27-го по 30-е вересня міста Вилкове і Кілія Одеської області стали місцем зустрічі 45 практикуючих лікарів-гінекологів та акушерів з багатьох міст України - Ізмаїл, Одеса, Львів, Чернігів, Запоріжжя, Київ. Всі вони взяли участь у Круглому столі «Дунайські читання» у Віктора Штегерана. Подібний захід проводиться в Україні вперше. Як кажуть самі організатори, «Дунайські читання» не входять до реєстру українських конференцій, не пропонують атестаційних балів, дипломів і сертифікатів. Тут збираються друзі - практикуючі лікарі, які діляться своїм досвідом з практикуючими лікарями.

Конференція була розділена на кілька секцій:

- Акушерство

- Невиношування вагітності

- Вагинальна хірургія

- Майстер-класи з вагінальної хірургії і пролапасам з 4 операціями.

Саме на операції, які проводили головний лікар Чернігівського онкоцентру Юрій Шень, а також досвідчені лікарі з КГРД №3 Олена Слонова і Олеся Боженко, компанія «Укртехмед Інновейшн» надала всі необхідні інструменти і матеріали. Це гінекологічні і урогінекологічні комплекти, до яких входять сітки поліпропіленові хірургічні «Пролапскур», що не розсмоктуються, трубки-провідники, петлі фіксуючі, гвинтоподібні перфоратри медичні обтураторні. Асистували на операції лікарі з Кілійської ЦРЛ. Таким чином, вони змогли ознайомитися з технікою ведення операції, не виїжджаючи з установи. А пацієнти - отримати кваліфіковану допомогу в своїй місцевій лікарні.

Ідея проведення конференції в такому форматі належить головному лікарю Кілійської центральної районної лікарні Віктору Штегерану і відомому київському лікаря Сергію Бакшеєву.

«Ідея провести конференцію, семінар, круглий стіл, майстер-класи - це ідея популяризувати те місто, яке я дуже люблю, - зазначив Віктор Штегеран. - Всі були рівні, без рангів, дискутували дуже активно, і це було здорово. Ми зробили кілька великих кроків в своєму розвитку, в своєму професіоналізмі».

Сергій Бакшеєв (Київ): «Неформальна атмосфера з гарячими суперечками і абсолютно полярними думками змушувала не просто нервувати... Я особисто отримав величезне задоволення, спостерігаючи цей рух у формуванні волі у висловлюванні думки лікарями-практиками».

Світлана Галич (Одеса): «Це моя мрія, що збулася, щоб наші лікарі могли асистувати іменитим лікарям в тій клініці, в якій працюють. Кілійські лікарі зробили величезний крок уперед».

IMG 20190927 093808

Адреси компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 • dummy(044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897

 • dummyoffice@utm.com.ua

 • Наші Представники 

 • ТОВ "Пріоритет-Л" м.Дніпро, вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2022.

Пошук