Новини

Останні новини з життя науково-дослідно виробничо-впроваджувального приватного підприємства УКРТЕХМЕД

«АРМА-ГЕЛЬ+» отримали високу оцінку лікарів-практиків

28-29 листопада 2019 року в м. Києві відбулася XIX Науково-практична конференція з міжнародною участю «Клініко-технологічні виклики в етапній та реконструктивній хірургії. Вогнепальні та побутові рани, електрозварювання та з'єднання живих тканин, діабетична стопа». Близько 250 практикуючих хірургів зібралися, аби обговорити нове у лікуванні ран.

У виставці, яка проходила в рамках конференції, були представлені найсучасніші досягнення української та зарубіжної медицини, які безпосередньо стосуються тематики конференції – лікування ран. І в тому числі – вироби, які на сьогодні випускаються компаніями «УКРТЕХМЕД» та «УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН», зокрема пов’язки гідрогелеві медичні стерильні «АРМА-ГЕЛЬ+». Саме це ранове покриття успішно зарекомендувало себе як сучасний засіб, який застосовується при лікування будь-яких видів ран – від опіку до трофічної виразки. За відгуками лікарів, які вже користувалися «АРМА-ГЕЛЬ+» у своїй практиці, у багатьох якісних характеристиках ці пов’язки перевершують традиційні засоби, які використовуються для перев’язок, і економічно вигідніші за них. Крім цих переваг, є ще одна: гідрогелеві пов’язки «АРМА-ГЕЛЬ+» за ціною набагато дешевші закордонних аналогів.

«На сьогодні ми випускаємо як універсальні пов’язки, які мають знеболювальний та охолоджувальний ефект, так і пов’язки, насичені розчинами новокаїну, лідокаїну, метилурацилу, димексиду, борної кислоти та глюконату кальцію, а також бентонітової та каолінової глин – це унікальний продукт, який виробляється в Україні. Серед інших переваг наших виробів – абсолютно безболісна перев’язка, оскільки «АРМА-ГЕЛЬ+» не прилипають до рани і не висушують її»,- розповів генеральний директор ПП «УКРТЕХМЕД» Володимир Тавокін.

Адреси компанії

Україна, м. Київ
03134, вул. Сім'ї Сосніних 9

 • dummy(044) 501-4032,
  (067) 230-2979,
  (067) 826-1385,
  (067) 506-6897

 • dummyoffice@utm.com.ua

 • Наші Представники 

 • ТОВ "Пріоритет-Л" м.Дніпро, вул. Академіка Белелюбського,68

  офіс 213

  тел.068 694 09 55 ,066 294 80 86

© Copyright компанія УКРТЕХМЕД 2022.

Пошук